Prodej, Pozemky pro bydlení, 1032m² - Prosenická Lhota, Ev.č.: 00037

Cena720 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaProsenická Lhota
OkresPříbram
Plocha pozemku1.032 m²
zobraz vybavení

Popis

Nabízím Vám k prodeji stavební pozemky v obci Prosenická Lhota. Máme zde 2 krásné parcely v nové zástavbě, ze kterých si můžete vybrat a to pozemek o rozloze 931m2 a 1032m2. Na pozemku je již zřízena elektrická přípojka, v tomto roce bude dotažena také obecní voda. Odpad je zde potřeba řešit čističkou odpadních vod či septikem. Přístupová cesta je nyní zpevněná, na jaře roku 2020 bude obec cestu upravovat na asfaltovou.

Svou povahou je to ideální parcela pro stavbu rodinného domu, který může mít až 2 nadzemní podlaží a sedlovou střechu. Zastavitelnost pozemku je zde 20%. Z budoucího bydlení budete mít krásný výhled do okolí plného zeleně. Kousek pod pozemkem se nachází rybník, v blízkosti pak obecní úřad, hospoda, obchod, školka atd.

Z Prosenické Lhoty se dostanete do Prahy autem za hodinu, v blízkosti pak jsou Benešov (30 minut), Sedlčany (10 minut), Přehrada Slapy - Oboz (20 minut). Ze Sedlčan dále jezdí přímá autobusová linka také na Prahu.

Je to ideální místo pro bydlení v klidné lokalitě v obklopení přírodou, kde máte v blízkém okolí veškerou občanskou vybavenost. Jeho koupi je možné financovat také hypotečním úvěrem, který Vám zdarma pomůžu výhodně vyřídit. Přijďte se na pozemek podívat, rád Vám ho ukážu.

Soubory ke stažení

Prosenicka lhota-1Prosenicka lhota-2Prosenicka lhota-3

Kontaktujte makléře

Michal Fišer

Michal Fišer
+420 775 000 002
[email protected]