Nadstandradní řadové rodinné domy, 5+kk, 138m² - Strančice, Ev.č.: 00087

Cena8 898 800 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaNa Výsluní, Strančice
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná138 m²
Plocha pozemku225 m²
Plocha zahrady125 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Moderní, nadstandardně řešené a nízkoenergetické rodinné domy - v rezidenci nového projektu v ul. Na Výsluní. Domy jsou dispozičně 5+kk s užitnou plochou 138m2 a pozemkem od 170 do 225m2, plus stání a plus terasa. Domy jsou velmi dobře prostorově řešené s pečlivou orientací vzhledem ke světovým stranám. Možnost výběru z více volných jednotek zatím samozřejmostí.

Cena domu od 8,89 mil. Kč, dle velikosti pozemku. Ceny jsou konečné vč. daní a služeb, odměna za zprostředkování je také součástí ceny. Uvedená cena je za standardně vybavený dům na klíč, pozemku, dvou parkovacích míst před domem, terasy za domem a zahradního domku, jenž je také součástí ceny. Ve standardu domu jsou dvě koupelny s WC, s velkoformátovými obklady s imitací přírodního kamene, podlahové vytápění, noční podsvícení schodiště a koupelen. Dále příprava - nabíjecí stanice pro elektromobily, střešní solární kolektory, chytrá domácnost, i rekuperační jednotka. Domy jsou velice citlivě navrženy a poskytují nejpřísnější užitnou i materiálovou kvalitu. Výběr ze třech barevných provedení, jež všechny skvěle propojují interiér s fasádou domů.

Termín nastěhování je stanoven do konce měsíce června 2021. Půdorysné řešení domů naleznete v přiložené kartě domu.

Stavební místo je na krásném, vzdušném, ničím nerušeném místě - velmi oblíbené a upravené obce Strančice, jež je oázou klidu od ruchu vekoměsta, dvacet šest kilometrů jihovýchodně od centra Prahy. Součástí nově budovaného areálu je přístup do privátního parku s dětským hřištěm.

Místo vyniká skvělou dostupností autem, s rychlým nájezdem na D1 a na Pražský okruh, tedy nečekaně rychle se dostanete do centra Prahy. Perfektní a nečekaně rychlá je i možnost cestovat vlakem, pravidelnou linkou do centra Prahy.

Pro další informace o projektu, termínech, volných domech, podmínkách financování, nás neváhejte kontaktovat.

Soubory ke stažení

STR_VIZ_5STR_VIZ_3STR_VIZ_1STR_VIZ_2karta domuSTR_INT_2STR_INT_3STR_INT_4STR_INT_5STR_INT_6STR_INT_DET_1STR_VIZ_1 (4)STR_VIZ_1 (2)STR_VIZ_7

Kontaktujte makléře

Pavel Romančík

Pavel Romančík
+420 776 503 521
[email protected]