Víme, jak prodat i vaši nemovitost

Cool estates

Naše služby

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitosti zahrnuje mnohem více než pouhé zveřejnění fotografií na internetu a podepsání kupní smlouvy. Tento proces vyžaduje rozsáhlou přípravu nemovitosti před prodejem, a to nezahrnuje pouze úklid. Klíčovou roli hraje také efektivní marketingová kampaň, která zajistí, že se nemovitost dostane k vhodným zájemcům. Nicméně je stejně důležité, aby zkušený makléř uměl zájemcům prezentovat nemovitost tak, aby je přesvědčit o její kvalitě. Pouze tak mohou být dosaženy optimální prodejní výsledky. Pokud máte zájem prodat nemovitost za co nejvyšší možnou cenu, rád Vám k tomu pomohu.

Nákup nemovitostí

Hledáte svou vysněnou nemovitost pro bydlení nebo pro záměr rentabilní investice? Pomohu Vám s celým procesem nákupu. Jako realitní makléř jsem zkušený ve vyhodnocování nemovitostí a dokážu identifikovat ty, které nejlépe odpovídají vašim preferencím. Budu se věnovat pečlivému posouzení každé nabídky a provedu pro Vás důkladnou analýzu. Kromě toho, budu se také starat o vyjednávání vhodné ceny. Díky zkušenostem a znalosti trhu budete mít jistotu, že získáte nejlepší možnou cenu při nákupu. Zajistím, že každý aspekt obchodu bude důkladně projednán a vyřešen s adekvátním právním servisem.

Pronájem nemovitostí

Pokud vlastníte byt, dům nebo komerční nemovitost a hledáte spolehlivého a solventního nájemníka, rád se postarám o celý proces od začátku až do konce. S mé strany se postarám o veškeré důležité kroky a podrobnosti. Navíc pečlivě prověřuji potenciální nájemníky, abych zajistil, že se Vaše nemovitost svěří do spolehlivých rukou. Vaše bezpečí a spokojenost jsou pro mě prioritou.

Financování

Spolupracuji s profesionály z oblasti financování, abych Vám mohl poskytnout nejlepší možnosti financování nejen pro nemovitosti, ale i pro další oblasti. Při prodeji nemovitosti si uvědomuji důležitost pomoci kupujícím při získávání výhodného financování. Tímto přístupem přispívám k dosažení oboustranné spokojenosti v rámci daného obchodu.

Tržní analýza nemovitosti ZDARMA

Uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a nejste si jisti, jak by na trhu obstála? Kolik peněz se prodejem může utržit a v jakém časovém horizontu? Mohu Vám nabídnout tržní analýzu Vaší nemovitosti zdarma. V případě, že se nechcete pro prvotní informace scházet osobně, mohu Vám nabídnout On-line konzultaci, při které si vyžádám potřebné informace o nemovitosti a následně se pustím do práce.

Rekonstrukce

Díky spolupráci s prověřenými stavebními firmami jsem schopen se Vám postarat také o rekonstrukci nemovitosti. Ať už půjde o rekonstrukci v rámci přípravy nemovitosti na prodej za cílem maximalizace kupní ceny, nebo pro předělání stávajícího stavu nemovitosti pro klidné a komfortní bydlení, provedu Vás touto cestou bez stresu a starostí.

Správa nemovitostí

Vlastníte investiční nemovitost a nebaví Vás starost spojená s kontrolou platby nájemného, komunikací s nájemníky, řešení oprav na bytě, sepisování dodatků při změnách cen energií, provádění ročních vyúčtování, případně hledání nových solventních nájemníků? Svěřte tuto starost do mých rukou a věnujte si tak svůj cenný čas sobě. Jsem připraven vypořádat se se všemi těmito úkoly a zajistit, aby Vaše investiční nemovitosti byly spravovány efektivně a bezstarostně.

Let zkušeností
+ 1
Klientů
+ 1
Prodaných nemovitostí
1

Prodej & Pronájem

Nabídka nemovitostí

9457544_150361529
Prodej, Rodinný dům 352m2 , pozemek 1401m2 - Třebotov
14 000 000 Kč
9457542_150361499
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1437m2 - Braškov - Valdek
Braškov, Kladno
5 990 000 Kč
9539692_152460022
Prodej, Rodinné domy, 118 m2 - pozemek 398 m2
Vrbová, Buštěhrad, Kladno
10 400 000 Kč